Mng Kargo Okmeydanı Şubesi

Adres

Fetihtepe Mahallesi Fatih Sultan Caddesi No: 65/D Okmeydanı Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 297 7085

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Okmeydanı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Okmeydanı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Okmeydanı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Okmeydanı şubesinin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Okmeydanı Şubesi ile birlikte diğer tüm Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için Google Maps yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Okmeydanı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Okmeydanı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Okmeydanı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip uygulamasını bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen yanındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip kodunu bilmiyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Okmeydanı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.