Mng Kargo Tersane Şubesi

Adres

Arapcamii Mahallesi Tersane Caddesi Çelikhan No: 178/180 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 235 8825

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tersane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tersane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tersane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Tersane şubesine yaya gidilemiyorsa aracınız veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar sitesini kullandık.

Çizilen rotalar ile araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi önerilen alternatifler tamamen ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlıdır:

Konumunuz, şubeye olan mesafeniz, trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tersane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tersane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tersane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Tersane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.