Mng Kargo Tersane Şubesi

Adres

Arapcamii Mahallesi Tersane Caddesi Çelikhan No: 178/180 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 235 8825

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tersane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tersane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tersane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Tersane şubesine yaya gidilemiyorsa aracınız veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar sitesini kullandık.

Çizilen rotalar ile araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi önerilen alternatifler tamamen ayrı ayrı etki gücü olan hususlara bağlıdır:

Konumunuz, şubeye olan mesafeniz, trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tersane Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz; araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte trafik bilgisi de göz önünde bulundurularak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tersane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Tersane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Tersane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.