Mng Kargo Tünel Şubesi

Adres

Şahkulu Mahallesi İlk Belediye Caddesi No: 31 Tünel Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 293 9087

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tünel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tünel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tünel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Tünel şubesine yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Tünel şubesine rota çizdirmek için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tünel Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tünel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tünel Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibi yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Tünel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.