Mng Kargo Tünel Şubesi

Adres

Şahkulu Mahallesi İlk Belediye Caddesi No: 31 Tünel Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 293 9087

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tünel Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tünel Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tünel Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Tünel şubesine yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Tünel şubesine rota çizdirmek için Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tünel Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Tahmini varış süreleri, yol tarifleri ve toplu taşıma gibi öneriler trafik yoğunlukları ve yolların kapalı olma durumlarına da bakılarak ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tünel Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Tünel Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğruysa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Tünel Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.