Mng Kargo Kabataş Şubesi

Adres

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Mebusan Yokuşu Sokak No: 19/A-B Fındıklı Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 292 7168

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kabataş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kabataş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kabataş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Kabataş Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabayla varabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kabataş Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Kabataş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kabataş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra altındaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kabataş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.