Mng Kargo Kabataş Şubesi

Adres

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Mebusan Yokuşu Sokak No: 19/A-B Fındıklı Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 292 7168

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kabataş Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kabataş Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kabataş Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Kabataş Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gitme imkanınız yoksa arabayla varabilirsiniz.

İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye yol tarifi almak üzere Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kabataş Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifi ve tahmini süreler haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Kabataş Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kabataş Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt kısımda "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kabataş Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.