Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi

Adres

Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Bahriye Caddesi No: 66 Kasımpaşa Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 253 6819

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Kasımpaşa şubesine yakında değilseniz farklı vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Kasımpaşa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kasımpaşa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.