Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi

Adres

Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Bahriye Caddesi No: 66 Kasımpaşa Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 253 6819

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Kasımpaşa şubesine yakında değilseniz farklı vasıtalarla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Kasımpaşa ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine ulaşım için Google tarafından geliştirilen Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kasımpaşa Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Kasımpaşa Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kasımpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.