Mng Kargo Tophane Şubesi

Adres

Kemankeş Mahallesi Necatibey Caddesi No: 44/B Karaköy Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 244 9236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tophane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tophane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tophane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Tophane Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tophane Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Tophane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Tophane Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen yanındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Tophane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.