Mng Kargo Tophane Şubesi

Adres

Kemankeş Mahallesi Necatibey Caddesi No: 44/B Karaköy Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 244 9236

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tophane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tophane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tophane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Tophane Şubesi'nin bulunduğu yere yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız aracınız veya toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tophane Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nereden ve nasıl gidileceği trafik açısından en uygunu seçilerek ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Tophane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Tophane Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bir sonraki adım olarak sağında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Tophane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.