Mng Kargo Taksim Şubesi

Adres

Kocatepe Mahallesi Taksim Caddesi No: 21 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 254 7947

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taksim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taksim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taksim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Taksim şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif vesaitle ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Google tarafından önerilen yol tarifleri aslında ayrı ayrı etkileri olan değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taksim Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Taksim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Taksim Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip sürdürebilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Taksim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.