Mng Kargo Taksim Şubesi

Adres

Kocatepe Mahallesi Taksim Caddesi No: 21 Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 254 7947

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taksim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taksim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taksim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Taksim şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız alternatif vesaitle ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Google tarafından önerilen yol tarifleri aslında ayrı ayrı etkileri olan değişkenlere bağlı olarak değişmektedir:

Yola çıkış noktası, güzergah yoğunluğu, acil durumlar ve kapalı yollar.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taksim Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Taksim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Taksim Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Taksim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.