Mng Kargo Şişhane Şubesi

Adres

Emekyemez Mahallesi Yolcuzade İskender Caddesi Karagül İş Merkezi No: 45/14 Şişhane Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 255 3674

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şişhane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şişhane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şişhane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Şişhane şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz arabayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Şişhane şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şişhane Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Şişhane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Şişhane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra alttaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Şişhane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.