Mng Kargo Şişhane Şubesi

Adres

Emekyemez Mahallesi Yolcuzade İskender Caddesi Karagül İş Merkezi No: 45/14 Şişhane Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 255 3674

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Şişhane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Şişhane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Şişhane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Şişhane şubesine yaya gidebilecek halde değilseniz arabayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Şişhane şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Şişhane Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifi Google Haritalar marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Şişhane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Şişhane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Akabinde sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Şişhane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.