Mng Kargo Tarlabaşı Şubesi

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi Tarlabaşı Bulvarı No: 23/A Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 244 6904

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Tarlabaşı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Tarlabaşı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Tarlabaşı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Tarlabaşı Şubesi'nin bulunduğu adrese uzak bir mesafedeyseniz aracınız veya toplu taşıma ile varabilirsiniz. Tarlabaşı şubeye yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Tarlabaşı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Yol tarifi yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye giden yol tarifi ekranda belirecektir.

Mng Kargo Tarlabaşı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Tarlabaşı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak alttaki sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Tarlabaşı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.