Mng Kargo Altıparmak Şubesi

Adres

Aktar Hüssam Mahallesi Değirmen Sokak No: 7/1314 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 220 4047

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Altıparmak Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Altıparmak Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Altıparmak Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Altıparmak şubesinin bulunduğu yere yakında değilseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Altıparmak şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Altıparmak Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu tavsiyeler Google tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Altıparmak Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Altıparmak Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Altıparmak Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.