Mng Kargo Haşimişcan Şubesi

Adres

Abdal Mahallesi Tahıl Caddesi No: 27/1 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 220 5187

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Haşimişcan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Haşimişcan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Haşimişcan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Haşimişcan şubesine uzak bir mesafedeyseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz.
Haşimişcan Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Haşimişcan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Haşimişcan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Haşimişcan Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internetten kargo takip hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı hemen sağında yer alan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip kodunuz doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Haşimişcan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.