Mng Kargo Korupark Şubesi

Adres

Zekai Gümüşdiş Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 44 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 241 3420

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Korupark Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Korupark Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Korupark Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Korupark Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa alternatif vasıtalarla ulaşabilirsiniz.

Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Korupark şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Korupark Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu güzergahlar Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Korupark Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Korupark Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yürütebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağındaki veya altındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Korupark Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.