Mng Kargo Dosab Şubesi

Adres

Sakarya Mahallesi Sanayi Caddesi No: 60/A Demirtaş Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 262 1800

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dosab Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dosab Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dosab Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Dosab şubesinin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz arabanızla varabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Dosab şubesine yol tarifi almak için Google tarafından geliştirilen Maps teknolojisinin açık kaynak imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dosab Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz araba, yürüyerek veya bisiklet gibi farklı yöntemlerle birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Dosab Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Dosab Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Dosab Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.