Mng Kargo Fedex Bursa Şubesi

Adres

Küçükbalıklı Mahallesi Fevzibey Caddesi No: 45 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 211 3500

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fedex Bursa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fedex Bursa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fedex Bursa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Fedex Bursa şubesine yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Fedex Bursa şubesine adres bilgilerini teyit etmek üzere Google Haritalar teknolojisini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fedex Bursa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine ulaşım önerileri ekranın sağ tarafında gösterilecektir.

Mng Kargo Fedex Bursa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Fedex Bursa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle internetten ya da uygulamadan kargo takip oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Fedex Bursa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.