Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi

Adres

Hüdavendigar Mahallesi Dikkaldırım Caddesi No: 51 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 233 5532

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Dikkaldırım şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Dikkaldırım şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Dikkaldırım Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Sonucu görmek için altındaki büyütece dokunun. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numarasını bilmiyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.