Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi

Adres

Hüdavendigar Mahallesi Dikkaldırım Caddesi No: 51 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 233 5532

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo'nun Dikkaldırım şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
Adres ve telefon bilgileri verilen Dikkaldırım şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Dikkaldırım Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Yol tarifleri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine farklı ulaşım önerileri ile kaç dakikada ve nasıl gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Dikkaldırım Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numaranız doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Dikkaldırım Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.