Mng Kargo Gençosman Şubesi

Adres

Küplüpınar Mahallesi Yeni Yalova Yolu No: 115 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 253 8209

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gençosman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gençosman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gençosman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Gençosman şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa arabayla ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gençosman ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifialmak için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gençosman Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Gençosman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Gençosman Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube ile irtibata geçmeden önce sitemizden de kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Sitemizin anasayfasından kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından hemen yanındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu yaptıktan sonra hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasızsa paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gençosman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.