Mng Kargo Bursa Merkez Şubesi

Adres

Küçükbalıklı Mahallesi Fevzi Bey Caddesi No: 45 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 216 0814

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bursa Merkez Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bursa Merkez Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bursa Merkez Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Mng Kargo Bursa Merkez şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.

Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Bursa Merkez şubesine yol tarifini sormak için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bursa Merkez Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım önerileri ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Bursa Merkez Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Yol kazaları yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Bursa Merkez Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt taraftaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son olarak da hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını unuttuysanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bununla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Bursa Merkez Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.