Mng Kargo Gazcılar Şubesi

Adres

Gazcılar Mahallesi Doğanbey Sokak No: 4/A Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 251 4587

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gazcılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gazcılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gazcılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Gazcılar Şubesi'nin konumuna uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Gazcılar Şubesi'ne rota ve yol tarifi için Google Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gazcılar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gazcılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Gazcılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında yer alan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son bir şey daha kaldı alt kısımda büyüteci işaretleyin. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan bir iki saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunuzu bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gazcılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.