Mng Kargo Gazcılar Şubesi

Adres

Gazcılar Mahallesi Doğanbey Sokak No: 4/A Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 251 4587

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gazcılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gazcılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gazcılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında başlangıç adresinizi seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Gazcılar Şubesi'nin konumuna uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Gazcılar Şubesi'ne rota ve yol tarifi için Google Haritalar yazılımını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gazcılar Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve öneriler trafik yoğunluğu da hesaba katılarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gazcılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Gazcılar Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Daha sonra alttaki büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Gazcılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.