Mng Kargo Buttim Şubesi

Adres

Panayır Mahallesi Yeni Yalova Yolu Buttim İş Merkezi B Blok No: 424 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 211 0955

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Buttim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Buttim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Buttim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Başlangıç noktası seçimini müeakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Buttim şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Buttim Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu öneriler Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden güzergahlar tahmini varış süreleriyle birlikte ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Buttim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Buttim Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Sonuca ulaşmak için alt kısımda sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip bilgileriniz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Buttim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.