Mng Kargo Atb Şubesi

Adres

Macun Mahallesi Atb İş Merkezi No: 290 Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 387 5129

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atb Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atb Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atb Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Atb Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz arabanızla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Atb Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atb Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesinin yol tarifleri harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Atb Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Atb Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip işlemleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi yürütebilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız problem yok bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Atb Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.