Mng Kargo İvogsan Şubesi

Adres

Ostim Mahallesi İvedik Organize Sanayi Bölgesi 1466. Sokak No: 11/1 İvedik Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 394 0085

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İvogsan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İvogsan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İvogsan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

İvogsan şubesinin bulunduğu adrese yaya gidilemiyorsa farklı vasıtalarla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo İvogsan şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Haritalar altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Adres tarifi ve güzergah çizimleri genel olarak alttaki durumlara bağlıdır:

  • Yola çıkış noktası
  • Sıkışık güzergah
  • İdari uygulamalar
  • Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İvogsan Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo İvogsan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için İvogsan Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip yürütebilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Kargo takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo İvogsan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.