Mng Kargo Park Şubesi

Adres

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Park Caddesi No: 73 Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 242 0069

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Park Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Park Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Park Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Park Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde yer almıyorsanız arabanızla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Park şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar sitesini ve uygulamasını kullandık. Yol tarifi önerileri çoğunlukla belirli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Seçtiğiniz başlangıç noktası, şubeye olan mesafeniz, yol boyunca trafik yoğunluğu ve muhtelif yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Park Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Güzergah önerileri ve rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Park Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Park Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanmıştır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Park Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.