Mng Kargo Atisan Şubesi

Adres

Uğur Mumcu Mahallesi Yıldız Sanayi Sitesi 1. Sok. 5. Blok No: 23 Atisan Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 385 9343

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Atisan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Atisan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Atisan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Atisan şubesinin adresine yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa kendi arabanız veya toplu taşımayla varabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Atisan Şubesi'ne güzergah sormak için en üstteki haritadan da anlaşılacağı üzere Google uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Atisan Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesinin tüm yol tarifleri ve tahmini varış süreleri ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Atisan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Atisan Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Genellikle internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak alt kısımda büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Atisan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.