Mng Kargo Ostim Şubesi

Adres

Ostim Mahallesi 100. Yıl Bulvarı No: 11 Ostim Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 354 8250

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ostim Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ostim Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ostim Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından yeni bir işleme gerek yok.

Ostim şubesine yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ostim Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar bir yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ostim Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Ostim Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak alttaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Ostim Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.