Mng Kargo Hurdacılar Şubesi

Adres

Yakacık Mahallesi 3585 Caddesi No: 21/B Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 396 8417

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hurdacılar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hurdacılar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hurdacılar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Hurdacılar şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz arabanızla varabilirsiniz. Hurdacılar Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifini sormak için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını istifadenize sunduk. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları tamamen belirli faktörlere bağlıdır:

Trafik yoğunluğu, yol çalışmaları, güzergah uzunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hurdacılar Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google yazılımı tarafından hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Hurdacılar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Hurdacılar Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiyseniz hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Hurdacılar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.