Mng Kargo Batıkent Şubesi

Adres

Kent Koop. Mahallesi 1864. Sokak Siyasal 93 Sitesi F/1 Blok No: 18/D Batıkent Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 250 7859

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Batıkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Batıkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Batıkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Batıkent Şubesi'nin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.
Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Batıkent Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Batıkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Batıkent Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Akabinde altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Batıkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.