Mng Kargo Batıkent Şubesi

Adres

Kent Koop. Mahallesi 1864. Sokak Siyasal 93 Sitesi F/1 Blok No: 18/D Batıkent Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 250 7859

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Batıkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Batıkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Batıkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Harita ekranında ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Batıkent Şubesi'nin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz.
Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Batıkent Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım önerileri yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Batıkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Batıkent Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin anasayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra altındaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından alt taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Takip numaranız hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanır ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Batıkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.