Mng Kargo Başkent Şubesi

Adres

Ostim 78. Sokak Ata İş Merkezi No: 8/A Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 354 0761

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Başkent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Başkent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Başkent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde yola çıkış adresini seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip başka bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yol tarifleri otomatik olarak gelmektedir.

Başkent Şubesi'nin konumuna yürüme mesafesinde yer almıyorsanız alternatif vasıtalarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Başkent şubesine ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Başkent Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Başkent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Başkent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağındaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Başkent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.