Mng Kargo Gersan Şubesi

Adres

Yeni Batı Mahallesi 2308. Sokak (Eski 657. Sokak) Batı Sitesi No: 37 Gersan Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 256 1622

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gersan Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gersan Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gersan Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Gersan Şubesi'nin konumuna yakın değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gersan Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifi yazılımsal olarak birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Gersan Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gersan Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube ile irtibata geçmeden önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son olarak da altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gersan Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.