Mng Kargo İvedik Şubesi

Adres

İvedik Mahallesi 1468. Cadde No: 163/5 İvedik Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 395 0096

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo İvedik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo İvedik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo İvedik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

İvedik şubesinin konumuna yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen İvedik Şubesi'ne güzergah çizdirmek için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genellikle farklı değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Başlangıç noktası, trafik yoğunluğu, kapalı yollar ve sokaklar, acil durumlar, mesafe.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo İvedik Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu rotalar yazılımsal olarak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ekranda belirecektir.

Mng Kargo İvedik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için İvedik Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son adım olarak altındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve tekrar erişilebilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo İvedik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.