Mng Kargo Demetevler Şubesi

Adres

Tepealtı Mahallesi İvedik Caddesi No: 298 Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 327 2821

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Demetevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Demetevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Demetevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Demetevler şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Demetevler şubesine yol tarifini sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi ve diğer öneriler çoğunlukla alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Demetevler Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Demetevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Demetevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibi yürütebilirsiniz. Ayrıca internet sitesinden kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son olarak da sağında bulunan büyütece dokunun. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Demetevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.