Mng Kargo Demetevler Şubesi

Adres

Tepealtı Mahallesi İvedik Caddesi No: 298 Yenimahalle Ankara

Telefon

0 312 327 2821

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Demetevler Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Demetevler Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Demetevler Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir. Haritadan istediğiniz bir noktaya tıklayabilirsiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretlemenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Mng Kargo Demetevler şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Demetevler şubesine yol tarifini sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini istifadenize sunduk.

Yol tarifi ve diğer öneriler çoğunlukla alttaki parametrelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Konumunuz
  • Mesafeniz
  • Trafik yoğunluğu

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Demetevler Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım önerileri yol trafik bilgileri ile birlikte Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Demetevler Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Demetevler Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Yenimahalle Şubeleri

Yenimahalle ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Demetevler Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.