Mng Kargo Acıbadem Şubesi

Adres

Acıbadem Caddesi No: 152 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 327 6694

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Acıbadem Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Acıbadem Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Acıbadem Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Acıbadem şubesine uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Acıbadem Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Acıbadem Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Acıbadem Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için en yakın kargo şubesinden önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Acıbadem Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.