Mng Kargo Acıbadem Şubesi

Adres

Acıbadem Caddesi No: 152 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 327 6694

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Acıbadem Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Acıbadem Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Acıbadem Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında sol üstteki menüden çıkış noktanızı seçin. Harita üstünden de seçim yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Acıbadem şubesine uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Detayı yukarıda belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Acıbadem Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Acıbadem Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Acıbadem Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Çoğu zaman internetten kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bir sonraki adım olarak sağ taraftaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişeceksiniz.


Mng Kargo Acıbadem Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.