Mng Kargo Kozyatağı Şubesi

Adres

Kozyatağı Mahallesi Bayar Caddesi No: 83/B Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 658 9351

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kozyatağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kozyatağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kozyatağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Kozyatağı Şubesi'nin konumuna uzak bir konumdaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla varabilirsiniz.

Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kozyatağı şubesine rota sormak için Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kozyatağı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Kozyatağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kozyatağı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu yaptıktan sonra sağ taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu unuttuysanız telaşa gerek yok, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında bununla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Kozyatağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.