Mng Kargo Kozyatağı Şubesi

Adres

Kozyatağı Mahallesi Bayar Caddesi No: 83/B Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 658 9351

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kozyatağı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kozyatağı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kozyatağı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin. Bu işlemi harita üstünde tıklayarak da yapabilirsiniz.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Kozyatağı Şubesi'nin konumuna uzak bir konumdaysanız arabanızla veya varsa toplu taşımayla varabilirsiniz.

Adres, telefon numarası ve çalışma saatleri yukarıda belirtilen Mng Kargo Kozyatağı şubesine rota sormak için Google Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kozyatağı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu öneriler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi rotaların trafik durumlarına da bakılarak ekranda görüntülenecektir.

Mng Kargo Kozyatağı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kozyatağı Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Kozyatağı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.