Mng Kargo Rıhtım Şubesi

Adres

Rasimpaşa Mahallesi Nüshetefendi Sokak No: 56/A Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 418 1087

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rıhtım Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rıhtım Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rıhtım Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış noktasını seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo Rıhtım Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz arabanızla veya varsa toplu taşımayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere Google Haritalar altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rıhtım Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve varış süresi yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Rıhtım Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Rıhtım Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Son adım olarak hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Rıhtım Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.