Mng Kargo Erenköy Şubesi

Adres

Göztepe Mahallesi Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi Rıdvanpaşa Sok. Ilgaz Apt. No: 29/A Göztepe Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 359 4331

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Erenköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Erenköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Erenköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Erenköy şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız arabanızla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. İrtibat ve çalışma saatleri yukarıda verilen şubeye rota ve yol tarifi almak için Google'ın geliştirdiği Google Maps uygulamasının altyapısını kullandık. Yol tarifi, çizilen rotalar ve muhtelif ulaşım araçları aslında aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Yol tarifini etkileyen hususlar
  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Erenköy Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri haritada işaretlenmiş olarak belirecektir.

Mng Kargo Erenköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Erenköy Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazın. Bir sonraki adım olarak sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Size en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Erenköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.