Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi

Adres

Zühtüpaşa Mahallesi Kolej Sokak No: 2/1 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 336 8185

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Fenerbahçe şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi'ne rota ve yol tarifi almak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fenerbahçe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmadan sitemizden de kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak da alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan en geç 2 saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem yok yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.