Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi

Adres

Zühtüpaşa Mahallesi Kolej Sokak No: 2/1 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 336 8185

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Fenerbahçe şubesinin konumuna uzak bir konumda yer alıyorsanız farklı ulaşım imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi'ne rota ve yol tarifi almak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Fenerbahçe Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu öneriler Google tarafından yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri Google Haritalar internet sitesinde detaylı olarak görüntülenecektir.

Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Fenerbahçe Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Sitemizin ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun ardından sağ taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip numarasını bilmiyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Fenerbahçe Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.