Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesi

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi Atatürk Caddesi Dikum Sitesi No: 57/B Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 355 7992

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üstten başlayacağınız noktayı seçmelisiniz. Başlangıç seçme işlemini haritadan yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Kozyatağı Fedex şubesinin adresine yaya gidebilecek halde değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Kozyatağı Fedex şubesine rota sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri bir yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine giden tüm alternatif yollar ve yöntemler harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kozyatağı Fedex Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Sitemizin anasayfasından kargo takip rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son bir şey daha kaldı alttaki büyütece dokunun. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bununla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Kozyatağı Fedex Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.