Mng Kargo Moda Şubesi

Adres

Caferağa Mahallesi Moda Caddesi Ayla Apartmanı No: 75/C Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 450 6356

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Moda Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Moda Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Moda Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basmanız kafi.

Moda Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Moda şubesine yol tarifini sormak üzere Google'ın uygulamalarından biri olan Maps sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Moda Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini varış süreleri yol trafik durumları da göz önünde bulundurularak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Moda Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Moda Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Genellikle online kargo takip süreçleri zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Bir sonraki adım olarak hemen yanındaki büyütece dokunun. Size verilen takip kodu doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip kodunu unuttuysanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Moda Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.