Mng Kargo Bostancı Şubesi

Adres

Bostancı Mahallesi Kocayol Caddesi Kozyatağı Sokak No: 26/1 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 410 8312

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Bostancı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Bostancı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Bostancı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Bostancı şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumdaysanız farklı vasıtalarla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye yol tarifialmak için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Bostancı Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi tahmini sürelerle birlikte harita üstünde işaretlenmiş olarak gelecektir. Yol tariflerini kaydetmeniz mümkün.

Mng Kargo Bostancı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Bostancı Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Genellikle online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girmelisiniz. Son bir şey daha kaldı altında bulunan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Size verilen takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını bilmiyorsanız hiç sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında aynen durur ve kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Bostancı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.