Mng Kargo Koşuyolu Şubesi

Adres

Koşuyolu Mahallesi Ali Dede Caddesi No: 9/A Demirli Sitesi B Blok Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 326 0055

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Koşuyolu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Koşuyolu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Koşuyolu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Koşuyolu şubesinin bulunduğu adrese yürüme mesafesinde değilseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Koşuyolu Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifialmak için Google Haritalar sitesini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Koşuyolu Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu rotalar Google tarafından algoritma marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım önerileri ve tahmini süre trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde detaylı olarak işaretlenecektir.

Mng Kargo Koşuyolu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Koşuyolu Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takibi için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takip yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Takip numaranız hatasızsa konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Telaşlanmayın, kargonuz sisteme tanımlandıktan birkaç saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz o da sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Koşuyolu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.