Mng Kargo Merdivenköy Şubesi

Adres

Dumlupınar Mahallesi Dr. Erkin Caddesi Zaman Sokak No: 5 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 565 1954

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Merdivenköy Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Merdivenköy Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Merdivenköy Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

İlk konumunuzu seçtiniz, varış noktası zaten seçili, şimdi de telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Merdivenköy şubesine yaya gidilemiyorsa arabanızla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Telefon, adres ve mesai bilgileri özetlenen Mng Kargo'nun Merdivenköy şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps teknolojisini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Merdivenköy Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine arabayla, bisikletle veya yürüyerek nasıl gidilebileceği trafik yoğunlukları da hesaba katılarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Merdivenköy Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Merdivenköy Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için şube yetkililerini aramadan önce sitemizden de kargo takip ve diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Bir sonraki adım olarak sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyin.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Merdivenköy Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.