Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi Atatürk Caddesi Esin Sokak No: 12/2 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 302 0149

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Sahrayıcedid şubesine uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi'ne rota ve yol tarifi için Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte trafik durumuna da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sahrayıcedid Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Kargo takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Son adım olarak alt kısımda büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu kargo şirketinin sistemlerinde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.