Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi Atatürk Caddesi Esin Sokak No: 12/2 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 302 0149

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo Sahrayıcedid şubesine uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi'ne rota ve yol tarifi için Google Maps yazılımını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bu yol tarifi önerileri Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleriniz araba veya bisiklet gibi alternatif önerilerle birlikte trafik durumuna da bakılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sahrayıcedid Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için en yakın kargo şubesini aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstündeki kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sahrayıcedid Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.