Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi

Adres

Eğitim Mahallesi Ahzen Çıkmazı Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi 4 No: 14/B Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 336 2292

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Hasanpaşa Şubesi'ne uzak bir konumda yer alıyorsanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Hasanpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son adım olarak hemen sağında bulunan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza erişebilirsiniz.


Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.