Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi

Adres

Eğitim Mahallesi Ahzen Çıkmazı Sokak Sadıkoğlu İş Merkezi 4 No: 14/B Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 336 2292

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçmenizi müteakip telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Hasanpaşa Şubesi'ne uzak bir konumda yer alıyorsanız toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Yukarıda adres, telefon ve mesai saatleri belirtilen şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisinin olanaklarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Hasanpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte harita üstünde işaretlenecektir. Bunu isterseniz kendinize e-posta ile iletmeniz mümkün.

Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Planlı veya plansız yol çalışmaları gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Hasanpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi yürütebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonucu görmek için sağ taraftaki büyüteci işaretleyin. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunu unuttuysanız o da sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında aynen durur ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Hasanpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.