Mng Kargo Suadiye Şubesi

Adres

Bostancı Mahallesi Emin Ali Paşa Caddesi No: 69 Kadıköy İstanbul

Telefon

0 216 464 6778

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Suadiye Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Suadiye Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Suadiye Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada başlangıç noktasını girin ya da haritadan seçin.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra genellikle başka bir şey yapmanıza gerek yok. Google otomatik olarak sonuç getirmektedir.

Suadiye şubesinin konumuna yaya gidilemiyorsa aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Suadiye şubesine rota çizdirmek için Google Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Suadiye Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bu güzergahlar Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz yolların trafik durumu da gözetilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Suadiye Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gecikmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Suadiye Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Kadıköy Şubeleri

Kadıköy ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kadıköy ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Daha sonra sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Suadiye Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.