Mng Kargo Cağaloğlu Şubesi

Adres

Hobyar Mahallesi Cemal Nadir Sokak Milas Han No: 24/61 Cağaloğlu Fatih İstanbul

Telefon

0 212 514 4858

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cağaloğlu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cağaloğlu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cağaloğlu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç adresinizi seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Cağaloğlu Şubesi'nin konumuna yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Cağaloğlu şubesine rota çizdirmek için Google tarafından geliştirilen Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi ve diğer öneriler çoğunlukla her birinin ağırlığı farklı olmak üzere belli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

Konumunuz, mesafeniz ve trafik yoğunluğu.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cağaloğlu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar yazılımsal olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Cağaloğlu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Cağaloğlu Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Genellikle kargo takibini online yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Kargo takip kodu doğruysa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde kayıtlıdır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Cağaloğlu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.