Mng Kargo Eminönü Şubesi

Adres

Demirtaş Mahallesi Prof. Cemil Birsen Caddesi No: 21 Eminönü Fatih İstanbul

Telefon

0 212 519 9916

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Eminönü Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Eminönü Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Eminönü Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde yola çıkış noktasını seçin.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girmenizi müteakip akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Eminönü şubesine yakında değilseniz kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak ulaşabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Eminönü şubesine rota ve yol tarifi için Google Haritalar teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Eminönü Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu rotalar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Eminönü Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gecikmeler güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Eminönü Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Çoğu zaman kargo takibini online yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasından sonra alt taraftaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Daha sonra hemen yanındaki büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç gelebileceğini bir kenara not edin. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını bilmiyorsanız o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanmıştır kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Eminönü Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.