Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi

Adres

Mimar Hayrettin Mahallesi Tiyatro Caddesi Kurban Sok. Birlik Apartmanı No: 3 Beyazıt Fatih İstanbul

Telefon

0 212 516 3341

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Gedikpaşa şubesine uzaktaysanız arabanızla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Bu şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gedikpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibi yapmanız mümkün. Çoğu zaman online kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra sağındaki veya altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Akabinde altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazı durumlarda gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.