Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi

Adres

Mimar Hayrettin Mahallesi Tiyatro Caddesi Kurban Sok. Birlik Apartmanı No: 3 Beyazıt Fatih İstanbul

Telefon

0 212 516 3341

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Başlangıç konumu seçilmesinin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Gedikpaşa şubesine uzaktaysanız arabanızla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz.

Bu şubeye rota ve yol tarifi için Google Haritalar altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Gedikpaşa Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Gedikpaşa Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa doğruca Mng Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra altındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyin.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgileri öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz firmanın sisteminde aynen durur kaybolmaz. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Gedikpaşa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.