Mng Kargo Samatya Şubesi

Adres

Davut Paşa Mahallesi Kocamustafapaşa Caddesi No: 148/B Kocamustafapaşa Fatih İstanbul

Telefon

0 212 632 0019

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Samatya Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Samatya Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Samatya Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada soldaki menüden ilk noktayı seçin. Harita yardımıyla bu işlemi yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Samatya şubesinin adresine yaya gidilemiyorsa farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Yukarıda detayları verilen Samatya şubesine yol tarifini veya adresi teyit etmek için Haritalar sitesini ve uygulamasını istifadenize sunduk.

Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi genel olarak aşağıdaki hususlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Bulunduğunuz yer
  • Varacağınız yere kadar trafik yoğunluğu
  • Kapalı yollar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Samatya Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu öneriler Google yazılımı tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine tahmini varış süreleri, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tarifi bilgilerini telefonuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Samatya Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Yol kazaları güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Samatya Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra alttaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Son olarak hemen sağında yer alan büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru girdiyseniz son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında bazen teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Endişe etmenize gerek yok, kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı bilmiyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Size özel kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında aynen durur kaybolmaz. Size en yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Samatya Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.