Mng Kargo Cibali Şubesi

Adres

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Haliç Caddesi No: 118/B Fatih İstanbul

Telefon

0 212 523 5030

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Cibali Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Cibali Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Cibali Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Mng Kargo Cibali şubesinin bulunduğu adrese yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Adres ve telefon numarası yukarıda belirtilen Mng Kargo Cibali şubesine yol tarifi almak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Cibali Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu rotalar Google Maps uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif yol tarifleri ve ulaşım yöntemleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Cibali Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Cibali Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodu yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunu da yaptıktan sonra hemen sağında yer alan sorgula butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Evinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo takip koduna tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Cibali Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.