Mng Kargo Yenikapı Şubesi

Adres

Çakırağa Mahallesi Asım Bey Sok. No: 18/1 Aksaray Fatih İstanbul

Telefon

0 212 586 8631

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Yenikapı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Yenikapı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Yenikapı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Yenikapı şubesine yakında değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşabilirsiniz. Yenikapı ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Yenikapı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifi Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak getirilmektedir. Şubeye giden alternatif yol tarifleriniz trafik de hesaba katılarak harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Yenikapı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Yenikapı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde yazın. Bunun akabinde alttaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Yenikapı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.