Mng Kargo Nöbethane Şubesi

Adres

Hocapaşa Mahallesi Nöbethane Caddesi No: 28/B Sirkeci Fatih İstanbul

Telefon

0 212 514 5949

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nöbethane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nöbethane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nöbethane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Nöbethane şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Nöbethane şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nöbethane Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Nöbethane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Nöbethane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için şube yetkililerini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan ekrandan kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip numarası doğru bir şekilde ekrana girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç gelebileceğini bilmek lazım. Telaşa lüzum yok paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında saklanır ve sorgulanabilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Nöbethane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.