Mng Kargo Nöbethane Şubesi

Adres

Hocapaşa Mahallesi Nöbethane Caddesi No: 28/B Sirkeci Fatih İstanbul

Telefon

0 212 514 5949

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Nöbethane Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Nöbethane Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Nöbethane Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Nöbethane şubesine yürüyerek gidebilecek imkanınız yoksa arabayla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Telefon ve adres bilgileri verilen Mng Kargo Nöbethane şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Nöbethane Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifi Google Haritalar tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileriyle birlikte trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Nöbethane Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Nöbethane Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Fatih Şubeleri

Fatih ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fatih ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet sitesinden kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağındaki veya altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numaranızı büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak hemen sağındaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız sorun değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Nöbethane Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.